Jak zamowic fotoksiazke

 

Zalety cyfrowych książek fotograficznych są liczne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę tradycyjny album. Książki zawierające zdjęcia cyfrowe są o wiele lżejsze. Cyfrowe fotoksiążki są ławo powielane, co czyni je doskonałym spersonalizowanym prezentem, który można podarować poszczególnym członkom rodziny.

 

Kreatywność jest nieograniczona, więc Twoja fotoksiążka zobacz www.szablony.in może być naprawdę wyjątkowa. Możesz więc wybrać styl portfolio lub wykorzystać różnorodne tematy i upiększenia. Możesz udostępnić, a nawet sprzedać swoje kreacje w trybie online, co pozwala na przetestowanie rynku bez kosztów drukowania kopii masowych. Liczba firm świadczących usługi drukowania rośnie z każdym dniem, więc możesz wybrać jedną z wielu opcji – od miękkich książek w przystępnej cenie do wyższej klasy gładkich fotoksiążek do najdroższych opcji z serii premium.

 Oprocz fotoksiążek gostępna jest również pamiątkowa księga

Sprecyzuj zdjęcia, których chcesz użyć, wtedy nie staną się przytłaczające i nie stracisz czasu na przesyłanie zdjęć, których nie będziesz używał. Dla 20-stronicowej książki przyjmij od 1 do 5 zdjęć na stronę (fotoksiążka średniej wielkości), więc od 80 do 100 zdjęć powinno zapewnić dobrą ilość zdjęć, z których można później swobodnie wybierać. Edytuj zdjęcia za pomocą własnego oprogramowania do edycji zdjęć.

 

Narzędzia edycji zdjęć do fotoksiążki nie są bardzo skomplikowane i są zwykle ograniczone do podstaw, takich jak konwersja do czerni i bieli, obracanie i rozjaśnianie. W razie wątpliwości, wybieraj jaśniejsza zdjęcia. Z mojego doświadczenia wynika, że drukowane zdjęcia wydają się być ciemniejsze niż na ekranie (kalibracja monitora i ustawienie odpowiednich opcji drukarki mogą być bardzo pomocne).